Ким Кардашијан конечно проговори за распадот на нејзиниот брак со славниот рапер

5 јуни, 2021
1466628

За прв пат откако јавноста дозна дека на бракот на Ким Кардашијан и Канје Вест му дојде крајот, една од најпопуларните ријалити ѕвезди на денешницата зборуваше за сè пред камера, за потребите на нејзиното шоу „Keeping Up With the Kardashians“.

Иако досега не сакаше да зборува за сè во јавноста, 40-годишната ријалити sвезда ја откри својата душа пред камерата и ги откри вистинските причини што доведоа до раскинување на нејзиниот брак со Канје Вест. Ким Кардашијан зборуваше за сè за време на семејното излегување на езерото Тахо, но сè ќе се види само сега, бидејќи сè беше снимено од камерите на нејзиното реално шоу „Keeping Up With the Kardashians“.

И целата приказна започна со нејзината сестра Клое Кардашијан, тврдејќи дека Ким се бори со сето ова зад камерата, што на крајот ја води да се бори со фрустрација, тага и гнев, поради што таа смета дека нејзината сестра мора да зборува за сè во јавноста и исфрли сè од себе.

Наводно, нивниот раскин бил поттикнат од голема кавга во пресрет на тој семеен одмор на езерото Тахо, што крајно ја потресе Ким. „Едноставно, не можам повеќе да продолжам вака. Не знам зошто си дозволувам да бидам на истото место каде што заглавив пред неколку години. Секоја година се сели во друга држава, и јас треба да се обидам да нѐ задржам на куп и да ги воспитам децата. Но, не можам да кажам, тој е прекрасен татко и направи неверојатна работа ’, откри расплаканата Ким Кардашијан, по што се надоврза нејзината најстара сестра Кортни, велејќи ѝ дека ако секој тргне по својот пат, тој сепак ќе остане добар татко на нивните четири деца.

Kim Kardashian i Van Jones

‘Само мислам дека заслужува некој да го поддржува во секој негов потег и да го следи каде што сака, дури и ако се преселуваше во Вајоминг. Јас едноставно не можам. Се чувствувам како неуспех. Ова е мој трет брак и се чувствувам како губитник. Сакам конечно да бидам среќна ’, додаде Ким.

Клое Кардашијан тогаш додаде дека нејзината сестра сака да го зачува бракот без оглед на трошоците. Но, се чини дека не успеала во тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi