ЌЕРКАТА НА ЦЕЦА ИМА ЈАСНИ ЦЕЛИ ЗА ИДНИНАТА: Анастасија Ражнатовиќ открива дали е подготвена за улогата на МАЈКА!

8 мај, 2021
320626_salon-otvaranje-29042021-0156_ff

Имајќи предвид дека нејзиниот постар брат Вељко ја оствари улогата на татко пред една година, честопати и се поставува ова прашање, но пејачката има спремен одговор.

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ живее со полна плуќа, а неодамна се врати од егзотично патување и носи прекрасни спомени од Мексико.

Таа сега откри колку уживала во одморот пред официјалното отварање на летната сезона.

„Беше одлично, ги наполнив батериите и подготвена сум да работам“, рече Ражнатовиќ, која секојдневно добиваше прашања од својата публика кога ќе објави нова песна.

Anastasija Ražnatović

Иако не зборува јавно за нејзиниот љубовен живот, таа се осврна на можната улога на мајка, имајќи предвид дека веќе некое време живее со избраникот.

„Сè уште не сум подготвена, сакам да уживам малку повеќе во девојачкиот животот, сè уште не сум за мајчинство“, рече пејачката во емисијата „ДеТоксик“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi