Кога влегов во кралското семејство тие го одземаа мојот ПАСОШ! Меган Маркл: Сум била насекаде, а не сум била никаде!

8 март, 2021
пасош

Да се ​​омажиш со принц и да живееш во палата звучи навистина прекрасно. Иако изгледа дека Меган Маркл имала совршен живот, таа тврди дека тоа е далеку од реалноста. Таа тврди дека совршенството и идиличниот живот се само маска со јавноста.

Во шоуто на Опра Винфри, таа призна дека се чувствува осамено и изолирано од целиот свет.

„Се случи да не можам да одам на ручек со моите пријатели затоа што медиумите не ме оставаа на раат. Таа додаде дека ја советувале да се „смири“.

Таа исто така рече дека не ја напуштила палатата со месеци.

“Сите велеа дека моите постапки ќе бидат следени во јавноста, но никој не се грижеше како се чувствувам. Никогаш во животот не се чувствував толку осамено”.

Megan Markl

Меган истакна дека со влегувањето во кралското семејство, таа била целосно лишена од слободата.

„Откако станав дел од кралското семејство, повеќе не ги видов пасошот, клучевите, возачката дозвола“, вели Меган.

„Бев насекаде, а всушност не бев никаде“, тврди Меган, чие ментално здравје, како што вели, беше сериозно загрозено и дека размислуваше за самоубиство.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi