КРИС ЏЕНЕР КОНЕЧНО ЗБОРУВА ЗА РАЗВОДОТ НА КИМ И КАНЈЕ: Сега сè е јасно!

19 март, 2021
кими

Најпознатата „момагерика“ навести дека гледачите ќе имаат можност да видат некои детали од разводот во последната сезона на реалното шоу „Keeping Up With The Kardashians“

‘Момагерика’ гостуваше во австралиското радио шоу Show The Kyle and Jackie O Show ’еден месец откако Ким поднесе барање за развод.

„Мислам дека дефинитивно ќе биде тешко. Има многу деца.Добрата работа кај нашето семејство е што секогаш сме тука едни за други и даваме поддршка, многу се сакаме. Сè што сакам е Ким и Канје да бидат среќни. И сакам нивните деца да бидат среќни, тоа е целта “, рече 65-годишната Крис.

Таа го задржа својот дипломатски став и продолжи: „Мислам дека сите сакаме нашите семејства да имаат љубов и почит едни кон други. И дека сите се добро “.

Радио водителите ја прашаа дали ќе има некои детали за разводот во последната сезона на реалното шоу „Keeping Up With The Kardashians“ кое започна да се емитува вчера.

„Можеше да видиш нешто, но тоа е приватна тема. Ким сакала да се справи со тоа со своето семејство во нејзино време, па кога ќе почувствува дека треба нешто да се каже, сигурна сум дека ќе го стори тоа “, откри Крис и додаде дека продукцијата сè уште работи на последните детали.

И Кејтлин Џенер погледна на Ким, а да не зборуваме за разводот.

„Сигурен сум дека таа ќе каже нешто во одреден момент, но станува збор за нејзиниот живот, не за мојот. Ја сакам до смрт. Таа е прекрасна личност. Зборувавме утрово и само и посакувам сè најдобро “, рече таа за„ Пипл “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris