ЛЕЈДИ ГАГА ВО НЕВЕРОЈАТЕН БЕЛ ФУСТАН: Сите ја гледаа со воодушевување!

3 јули, 2021
252937_profimedia0619077952_ls

Лејди Гага (35) ја воодушеви толпата што ја чекаше пред хотелот Плаза во Менхетен кога се појави во бел фустан од Џанбатиста Вали над кој носеше кремасто палто Фенди, додека на нозете имаше чевли од Џими Чу.

Пејачката и актерка е во Њујорк за да промовира и одржи концерт со Тони Бенет. Може да биде еден од последните настапи на легендарниот џез-пејач, кој ќе наполни 95 години за еден месец, но се бори и со Алцхајмерова болест.

Lejdi Gaga

Досега публиката имаше можност да ја види Лејди Гага во неколку скандалозни изданија: сетете се само на оние фустани направени од месо и јајца за хибернација, но секогаш кога ќе излезе на сцената со Тони Бенет, пејачката изгледа како безвременска дива.

Lejdi Gaga

Да потсетиме, пејачката неодамна призна дека на почетокот на нејзината кариера била сексуално злоставувана, малтретирана и затворена во студио од страна на музички продуцент.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi