„Леле, жено! Новите фотографии на Џенифер Анистон ги полудеа обожавателите – закопчана до грло, а предизвикува воздишки (ФОТО)

17 март, 2021
jennifer-aniston-dzenifer-aniston-830x0

„Убава“, „Какво тело“, „Изгледа многу помладо“, „Совршено“, се коментарите на фановите по новите фотографии на Џенифер Анистон

Холивудската миленичка Џенифер Анистон (52) беше фотографирана пред фризерски салон во Беверли Хилс, а по тој повод покажа колку е згодна на 53 години.

Имено, 11вездата од серијата „Пријатели“ на 11 февруари годинава наполни 52 години, а обожавателите велат дека славната актерка изгледа фантастично за своите години.

Таа сè уште е витка, има убаво тело и слаби нозе. По овој повод таа беше фотографирана по посета на фризер, а сите велат дека поранешната сопруга на Бред Пит изгледа 15 години помладо од нејзините врсници.

Џенифер моментално го снима филмот „The Morning Show“ со нејзината колешка Рис Витерспун (44), и иако во светот има нов бран на пандемија на корона вирусот, филмската екипа ги презеде сите неопходни мерки за одржување на сите мерки.

„Убава“, „Какво тело“, „Изгледа многу помладо“, „Совршено“, беа коментарите на обожавателите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris