ЉУБОВТА ПОМЕЃУ СОПРУЖНИЦИТЕ НИКОГАШ НЕ БИЛА ПОСИЛНА: Џастин Бибер покажа колку се грижи и ја сака сопругата Хејли!

29 јули, 2021
2155025_profimedia0500480645_ls

Канадскиот пејач Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли Бибер беа фотографирани додека оставаа настан во западниот дел на Холивуд, а фотографиите го воодушевија светот.

Имено, како што велат оние кои ги поддржуваат и ги следат, Џастин објаснува одново и одново и покажува како ги сака и се грижи за жените, и дека Хејли навистина живее како принцеза.

Убавата сопруга на Бибер прошета во црн фустан од кадифе, кој имаше два длабоки процепи, а Џастин цело време ја чуваше и држеше околу половината и стомакот.

Džastin Biber

Поради тоа, некои луѓе сметаа дека Хејли може да биде во онаа друга состојба, бидејќи во последно време сè алудираше на таа многу добра вест.

„Се чини дека таа не е добро овде, тој ја држи за колковите и стомакот, а можеби таа е навистина бремена“ – се најчестите коментари.

„Момчето е само внимателно“ – еден фан ги „бранеше“ од шпекулации.

Džastin Biber, Hejli Biber
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi