МАДОКС ВЛЕГОЛ ВО СКИЕНТОЛОГИЈАТА? Пит полудел бидејќи Анџелина му го дозволила тоа

29 април, 2021
Screenshot_1

Најстариот син на поранешната брачна двојка се врати од Јужна Кореја и влезе во скиентолошкиот центар. На татко му тоа воопшто не му се допаѓа…

Нова бомба од Медокс Џоли Пит! По остриот конфликт со неговиот славен татко, 57-годишниот Бред Пит, а потоа сведочеше против него во судот во битката за старателство што Пит ја водеше против неговата сопруга, 45-годишната Анџелина Џоли, се чини најстариот син на поранешниот пар одлучи да му зададе уште еден удар на неговиот татко. Имено, Медокс, според Entertain Times, наводно планира да се приклучи на скиентологијата, што го прави Пит бесен. Паралелно со ова, Пит е лут и на неговата поранешна сопруга што тоа му го дозволи на неговиот 19-годишен посвоен син кој, се чини, одлучи да го отстрани „Пит“ од презимето и да го задржи само презимето на неговата мајка.

Во мајското издание на Woman’s Day, тој напиша дека Медокс неодамна ја открил оваа религија откако се вратил во САД по еден семестар во Јужна Кореја. Додека талкал низ населбата, Медокс наводно влегол во скиентолошкиот центар. „Тој се занимава со вонземјани и култови, па веројатно тоа беше само неговата невина љубопитност. Но, Бред е бесен што Анџелина не се грижи подобро за него “, изјави неименуван извор за„ Entertain Times “. И покрај кавгата татко-син, Пит сепак се грижи за него, како и за другите деца, посвоените 16-годишниот Пакс и 15-годишната Захара и нивните биолошки деца, 14-годишната Шајло и 12- годишните близнаци Нокс и Вивиен.

Да бидат работите уште полоши, „The Blast“ откри дека Џоли и нејзините три најмали деца се подготвени да сведочат против актерот на сред битката за старателство против актерката, што Медокс веќе го стори. Се чини дека на Пит навистина не му цветаат рози на приватно поле, а потегот на Медокс ги направи работите уште потешки. Неодамна, Шајло изрази желба да стане модел, што Анџелина ја поддржа, но не и Бред.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi