МАДОНА ВО НОВА ДРАМА: Девојче откри видео измама направена од оваа позната пејачка во 2015 година на ТикТок!

18 март, 2021
маде

Ако отидете на Инстаграм на Мадона до 2015 година, ќе видите нешто малку чудно. Тоа е нејзината глава на туѓо тело.

Тоа беше слика од профилот на Мадона на Инстаграм, со натпис „Изгледам кул“. Но, не беше Мадона која изгледаше кул на таа слика; очигледно, тоа беше Голди, со главата на Мадона набрзина фото-шопирана на телото.

“Се смеев и мислев дека е шега, а потоа сфатив дека тоа е на нејзиниот официјален профил и не ми се веруваше. Бев во шок”. – рече Голди. “Им реков на моите родители и тие сè уште мислат дека е шега и не можат да сфатат како и зошто се случило. Смешно е”.

Минатата недела Голди го објави TikTok за овој феномен, користејќи го „Oh No“ на Kreepa, популарен звук што луѓето на платформата го користеа за видеа на TikTok, опишувајќи чудни, надреални и несреќни појави.

@ameliamgoldie

Reply to @choleenmenciano it’s still there… #madonna #ohno

♬ Oh No – Kreepa
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi