Меган Фокс „грми“ на прошетка: Поради необичниот изрез на градите покажа повеќе отколку што сакаше

31 август, 2021
megan-fox-830x0

Со провокативен топ, Меган го проследи актуелниот тренд на облека со необични изрези

Актерката Меган Фокс (35) беше видена на улиците во Лос Анџелес во неверојатна комбинација.

Убавата актерка наводно отишла да посети некоја пријателка, а нејзиниот стајлинг ги привлече погледите на речиси сите минувачи.

Таа носеше тексас фармерки, тексас јакна и неонски зелен топ, кој ги искомбинира со чанта со иста боја.

Со овој топ Меган го проследи актуелниот тренд на облека со необични изрези, и во оваа прилика го покажа голиот стомак, но и дел од бујните гради.

Во одреден момент, поради необичните исечоци, актерката можеби покажа повеќе отколку што сакаше.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi