Мелита има сериозна понуда за брак и ќе се сели од Македонија?

5 мај, 2021
meli

За Мелита Ракиќевиќ веќе стана редовна пракса да одговара на прашања поставени од нејзините следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Деновиве квалитетно се посвети на тоа, па од како што вели таа експлозија од прашања, откри доста за себе и своите планови кои и претстојат.

Имено, Мелита откри дека брои денови од својот живот во Македонија и наскоро си заминува бидејќи не е среќна во опкружување каде владее злоба, завист,болни мажи, лажни пријателства…

Меѓу другото, како што течеше разговорот прашање-одговор, Мелита откри и дека има сериозна понуда за брак и дека ќе се мажи.

Јасно и беше дека на оваа Инстаграм комуникација не и се гледа крајот, а љубопитноста е се’ поголема, таа реши дека е доста со она што го кажа.

Уште колку дена и останале до големата промена, останува да видиме од нејзините активности на споменатата социјална мрежа.

Инаку, Мелита има еден брак зад себе од кој има и ќерка, но очигледно се уште верува во љубов и не се откажува од вистинскиот за себе.

Преземено од mkvesti.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi