Минијатурни бикини и изгореници – Моделoт под критика за невнимателно однесување!

9 февруари, 2021
bela

Бела Хадид го покажа своето сензационално тело во бикини во минијатурен темносин костим за капење, откако во тропско одморалиште доби болни изгореници од сонце.

Познато е дека манекенката обожава да се сонча, но овој пат дефинитивно претера.

На нејзиното тело имало видливи изгореници од сонцето, кои нејзините фанови веднаш ги забележале и и рекле да користи крема за сончање.

Имаше и такви на кои им пречеше што манекенката покажува црвена кожа, алудирајќи на фактот дека им пренесува погрешна порака на млади девојки, а сончањето не е здраво.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi