Многу псовки, солзи и смеа: Како изгледаше снимањето на „Бекстејџ“ со познатите

23 септември, 2021
psovki

Правењето грешки на актерите при снимање на некој филм или пак серија не е ништо ново, ниту е ново објавувањето на тие т.н. грешки, со цел публиката да ѕирне што се случувало зад камерата.

Но, денеска не се тема актерите, туку нашите познати личности.

Веќе знаете дека токму тие недоамна беа водители на „Бекстејџ“, а снимањето на емисии со сигурнст не е лесна работа.

Максималната концентрација, доловувањето на емоцијата, помнењето на сценариотo и многу други нешта, секогаш треба да се на највисоко ниво, за најавата да излезе баш како што сме ја замислиле.

Затоа, погледнете дел од атмосферата на снимањата, од еден поинаков агол.

Преземено од tocka.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris