Модна КАТАСТРОФА на Лејди Гага? Пејачката прошета низ Њујорк во ОВА и ги згрози фановите (ФОТО)

6 август, 2021
Lejdi-Gaga

Поп sвездата е позната по необичните модни комбинации

Пејачката Лејди Гага шокира со нејзиниот моден избор откако влезе на музичката сцена пред повеќе од десет години.

Иако веќе сме навикнати на нејзините необични изданија, овој пат на фановите не им се допадна тоа што го видоа.

Имено, поп-ѕвездата прошета по улиците на Њујорк во кратки, тесни хеланки, топ со тенки прерамки, а целиот стајлинг го надополни со чевли на платформа во бела боја. Заедно со небесно синиот сет, кој е сличен на оние наменети за вежбање, таа додаде мала, елегантна чанта во бела боја.

Овој нејзин стајлинг изненади многумина, особено ако ги земеме предвид одличните модни инспирации во ретро стил, со кои таа не воодушевуваше во последните недели.

Погледнете како изгледаше Гага во галеријата:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi