Накова сега има уште поволуменозни усни -дали од ова може повеќе? (фото)

6 мај, 2021
nakova usni

Моделот и поранешна ријалити учесничка, Александра Накова откако го отвори својот бутик во родната Гевгелија и стана газдарица, со тоа и максимално се активираше на социјалните мрежи.

Инстаграм е главната алатка за споделување и промовирање на гардеробата која ја продава, а пак модел за да ги покаже парчињата облека не и треба, бидејќи тоа го може самата.

Накова секогаш посветува внимание на својот изглед и по свои желби и видувања си го тера ќефот како таа сака и умее.

За неа естетските корекции не се табу тема, особено кога во прашање се зголемувањето на градите кои се нејзин заштитен знак

Големите пополнети усни се апсолутен тренд кај припадничите од понежниот пол и тоа веќе подолг период, Накова ги зголеми одамна, а сега посака да има волумен до максимум, а резултатот го покажа каде ако не на Инстаграм.

Бујната газдарица важно си се допаѓа себе си, а за другите останатото е работа на вкус.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi