Не едно, туку две бебиња? „Меган е бремена со близнаци“

26 февруари, 2021
profimedia-0504596997

Додека обожавателите ширум Светот се радуваат на големо интервју со Опра Винфри во кое кралскиот пар треба да ги открие сите сочни детали за животот на дворецот, странските медиуми пишуваат дека тие исто така ќе откријат дека нивното семејство ќе се зголеми за два члена

„Можеме да ви потврдиме дека Арчи наскоро ќе стане постар брат“, се зборовите што одекнаа во домашните и странските медиуми на Денот на вљубените и ги вратија 39-годишната Меган Маркл и нејзиниот три години помлад сопруг, британскиот принц Хари во Центар на внимание. Колку време е Меган бремена? Како успеа да ја скрие бременоста? Што вели палатата за бременоста? Како ќе се вика идниот член на кралското семејство? Ова се само некои од прашањата за кои расправаше јавноста во последните две недели, бидејќи со нетрпение го чекаа големото интервју на семејството Сасекс со Опра Винфри, закажано за 7 март.

Но, што ако ви кажевме дека кралскиот пар не беше целосно искрен за бременоста и дека Меган цело време криеше друга, прилично голема тајна? Имено, според списанието „New Idea“, за десет дена, овој кралски пар ќе објави дека не едно – туку две деца – ќе пристигне во семејството!

Според изворите за споменатиот медиум, поранешната актерка наводно секогаш сакала да има две девојчиња, а со оглед дека најверојатно ова ќе биде нејзината последна бременост, изворот тврди дека Сасекс сторил се за да се оствари тој сон.

Назад во средината на минатата година, двојката беше снимена како ја напушта зградата каде што се наоѓа поликлиниката за лекови за репродукција, а како што е познато, процентот на повеќекратна бременост е поголем со медицинско помагање на оплодување. Заради горенаведеното, добро познатиот таблоид тврди дека истото му се случило и на Сасекс, кој наводно веќе го познава полот на новодојденците и дека станува збор за две девојки кои треба да им се придружат на нивните наскоро двегодишни деца брат Арчи за неколку месеци.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi