НЕ САКАМЕ ДА ВЕРУВАМЕ: Деновите на вечната актерска легенда му се одбројани?!

10 септември, 2021
88230_dzek-nikolson-profimedia_ls

Џек Николсон никогаш нема да се опорави, тој ги живее последните денови од својот живот …

Познатиот холивудски актер Џек Николсон (84) веројатно никогаш повеќе нема да глуми во филм. Иако се повлече од јавноста во 2010 година по улогата во филмот „Како што знаете“, публиката се надеваше дека сето тоа е само шега. За жал, како што пишуваат сите светски медиуми, неговата здравствена состојба е крајно лоша.

Со години се шпекулираше, а сега, како што пишува светскиот печат, наводно е потврдено дека Џек Николсон боледува од деменција.

Džek Nikolson

Николсон ги поминува „тажните, последни денови“ во вила во Беверли Хилс и е физички добро, но не и психички.

„Џек и јас сме пријатели со години и тој воопшто не ја напушта својата куќа. Синот и ќерката се грижат за него.Тој е физички добро, но психички не е најдобар. Навистина е тажно да се види како актер како Џек си заминува на овој начин“ – изјавил пријателот на актерот за „Радар онлајн“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi