НИКОЛ КИДМАН ПОВЕЌЕ НЕ ИЗГЛЕДА ВАКА: Ги шокираше фановите со драстична промена! (ФОТО)

4 август, 2021
218277_profimedia0492514872_ls

Никој не го очекуваше ова

Со текот на годините, заштитниот знак на актерката Никол Кидман (54) стана долгата руса коса. Сепак, актерката одлучи да се откаже од својата прекрасна коса и да направи драстична промена.

Таа објави 2 фотографии на социјалната мрежа Инстаграм и на почетокот е целосно непрепознатлива. Никој не го очекуваше овој потег, актерката сега гордо носи пикси фризура во ‘strawberry blonde’ нијанса.

Драстично пократката фризура остави многу обожаватели во шок, а многумина се уште се надеваат дека тоа е само перика за снимањето на серијата „Roar“.

Веднаш по објавувањето на фотографијата, следеа коментари и мислењата беа поделени. Додека на некои им се допаѓа оваа промена и мислат дека е храбар потег, други не се воопшто воодушевени.

Како ви се чини? Дали ви се допаѓа оваа промена?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi