Никол Шерцингер ГРМИ: Еве зошто мажите НЕ МОЖАТ ДА ГО ТРГНАТ ПОГЛЕДОТ од неа (ФОТО)

9 август, 2021
Screenshot_1

Никол Шерцингер (43) важи за една од најубавите жени во светот. А тоа го докажа и најновата фотографија што папараците ја направија во Лос Анџелес пред два дена.

Имено, папараците ја фотографираа Никол Шерцингер во тесен, сив фустан во кој пејачката изгледа брутално.

Една вечер Никол носеше сив, тесен фустан до колена со сребрени синџири.

Фустанот со деколте и шлиц на едната страна и прилега на оваа пејачка, која полека влегува во својата петта деценија.

На Никол ѝ беше пуштена витканата коса, а таа засени сѐ со својата блескава насмевка.

Носеше сребрени чевли со високи потпетици, отворени напред. И од накит носеше голем дијамантски прстен и обетки.

Мора да признаеме дека Никол изгледа навистина одлично!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi