Оливиа Родриго во посета на Белата Куќа воодушеви во костим кој беше постар од самата таа!

31 јули, 2021
profimedia-0621516892-790x525

Осумнаесетгодишната Оливија Родриго го освои светот со својот хит „Drivers Licence“, моќна балада наречена „Nothing Compares 2 U од генерацијата Z, и сега го искористи своето влијание и глас за да зборува за важноста од вакцинирање на младите, на кои им се обрати од Белата куќа.

За таа прилика, таа носеше винтиџ костим на Шанел од 1995 година, кој не потсети на култната Шер Хоровиц од филмот „Clueless“, со допир на Џеки Кенеди, „Русокоси од Харвард“ и Аријана Гранде во видеото „Positions“.

Таа го донесе својот личен печат и малку модерност на изгледот со бели лакирани платформи на Џузепе Заноти и чанта Амина Муади.

Оливија го продолжува своето патување до топ листите со песната „good 4 u“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi