ОТКРИЕНИ СИТЕ ДЕТАЛИ!Памела Андерсон продава прекрасна куќа која изгледа како од бајка, платена е два милиони и има 500 квадратни метри!

13 март, 2021
pame

Памела Андерсон реши да ја продаде куќата. Таа се врати во својата татковина на имотот на нејзината баба на остров во близина на Ванкувер и стави на продажба луксузна вила во Малибу.

Таа ja купи во 2000 година за помалку од два милиони долари, а подоцна го реконструираше во нов дом за себе и нејзините два сина. Куќата е 500 квадратни метри, со три спални соби, голема дневна соба, трпезарија и отворена кујна со камин, кровна тераса и има простран двор со базен и дел за дружење и сончање. Исто така постои и куќа за гости на имотот.

Pamela Anderson

Го напуштив мојот мал град во раните дваесетти години поради „Плејбој“, патував низ целиот свет, за да се вратам дома – едно од најубавите места во светот. Се вратив во едно парче. Чудо. Јас сум среќна девојка – изјави Андерсон во интервју за „Пипл“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi