Ова е легендарно интервју од принцот Хари: Нема да ви се верува што кажа!

27 февруари, 2021
hhhh

Животот во Америка е сосема поинаков од оној во Велика Британија. Принцот Хари, кој се пресели во Лос Анџелес пред нешто помалку од една година со неговата сопруга Меган Маркл и наскоро двегодишниот син Арчи, не знаеше дека ќе има толкава разлика.

Британскиот суд е заменет со дом во Санта Барбара. Сега тој зборува за разликите кои ги почувствувал.

princ harry

За значително да му покаже каде се преселил, ,Џејмс го однел принцот Хари на туристичка турнеја во Лос Анџелес. Со оглед на тоа што поголемиот дел од времето откако тој беше во Америка, имаше блокада заради пандемија на корона вирус, принцот не успеа да го обиколи градот.

Погледнете како помина интревјуто!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi