Памела Андерсон се збогуваше со јавноста со овие зборови, фановите се исплашени! (ФОТО )

27 јануари, 2021
паме

Познатата актерка Памела Андерсон (53) на Инстаграм објави дека се повлекува од социјалните мрежи.

Таа го напиша следново:

Pamela, objava
  • Ова е мојот последен пост на Инстаграм, Твитер и Фејсбук. Никогаш не ме интересираа социјалните мрежи. Сега конечно најдов мир во мојот живот. Инспирирана сум од читањето и останувањето во природа. Слободен сум.

Ви благодарам за љубовта, испраќам благослови на сите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris