Папараци ја снимија славната двојка на егзотичен одмор: Хејли во костим за капење,Џастин ги откри тетоважите!

24 март, 2021
hejli

Хејли (24) и Џастин Бибер (27) не извадија насмевка на лицето последните денови додека уживаа во одморалиштето Аманјара на егзотичните острови Турк и Каикос. Тие се наоѓаат во луксузна вила покрај морето.

Папараците ги снимаа на плажа каде шетаа лежерно додека Хејли пиеше лимонада.

image

Посебно внимание привлече нејзината беспрекорна линија откриена со слабиот дводелен костим за капење, а Џtастин ги откри своите бројни тетоважи.

image

Тие еден ден го искористија за нуркање, а поголемиот дел од времето го поминуваа на плажа мрзливо лежејки. Неколку пати биле видени како спијат на плажа, а сакаат да пливаат – на прв поглед изгледаат како обични туристи, заљубени, како одмараат.

image

Очевидец рече дека парот воопшто не се грижи за другите луѓе и се чини дека тие се доволни едни за други и дека Хејли е крајно нежна кон нејзиниот сопруг.

image

Бибер минатата недела го издаде својот шести студиски албум ‘Justice’ и додека беше на одмор на Карибите, ги наполни батериите за многу обврски што го очекуваат околу неговата промоција.