ПИШТОЛОТ НА ЏЕЈМС БОНД ПРОДАДЕН ПО НЕВЕРОЈАТНА ЦЕНА! Аукциската куќа откри колку пари добиле!

30 јануари, 2021
1215393_profimedia0072012463_ls

Пиштолот „Walther PP“ што го користеше Шон Конери во првиот филм за Џејмс Бонд беше продаден на аукција за 256 илјади долари, надминувајќи ги очекувањата, објави аукциската куќа „Julien’s Auctions“.

Шкотскиот великан Шон Конери почина на 31 октомври во неговиот дом на Бахамите на 90-годишна возраст.

Инаку, на истата аукција, шлемот што го носеше Том Круз во „Top Gun“ беше продаден за 108 илјади долари, како и мечот на Брус Вилис, кој се проценуваше на 35.200 долари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris