Планетарно популарната Џеј Ло денес полни 52 години, а изгледа како девојче (ФОТО)

24 јули, 2021
324626_rep-jlo-profimedia0620890818_ff

Пејачката Џенифер Лопез денес полни 52 години и со тоа покажа дека годините се само бројка за неа

Американската пејачка, актерка и танчерка Џенифер Лопез денес го слави својот 52 роденден.

Она што го прави ова неверојатно е тоа што таа изгледа младолико и плени со ист вид енергија.

Во медиумите се појавија гласини дека таа има одредени естетски корекции на себе, додека некои веруваат дека тие не постојат, туку дека лицето го освежила само со одредени производи.

Таа неодамна влезе во центарот на вниманието откако повторно влезе во емотивна врска со старата љубов Бен Афлек, а се смирија кон крајот на април, што е 17 години откако ја раскинаа свршувачката.

Меѓутоа, двајцата беа фатени прегрнати на Instagram профилот на актерката Ри Ремини, каде присуствуваа на роденденска забава.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi