ПОПУЛАРНАТА АКТРЕКА ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА ВО МИНИЈАТУРНО БИКИНИ! Мажите во транс! (ФОТО)

31 јули, 2021
379777_vergara_f

Софија Вергара објави фотографија на која позира во бикини и ги воодушеви фановите ширум светот со својот изглед

Иако е во петтата деценија, Софија Вергара (49) изгледа подобро од нејзините двапати помлади колешки, а нејзиниот изглед во пресрет на нејзиниот јубилеен роденден, многумина го сметаат за чисто совршенство.

Колумбиско-американската актерка позираше пред огледало во розово бикини, со пуштена коса. Нејзиниот стомак е затегнат „како прачка“, кожата и е божествена, а изразот на лицето доста провокативен.

Бројни светски фаци ја коментираа летната фотографија на Софија, а тука беше и Србинката, очигледно верна следбеничка на Вергара – нејзината имењачка Софија Милошевиќ.

„О, мој Боже“, напиша Милошевиќ со неколку емотикони со оган.

Да се потсетиме, ѕвездата од „Модерно семејство“ минатата година заврши на врвот на листата на Форбс за најплатени актерки во светот. Вергара – која во моментов е судија во шоуто „Америка има талент“ – заработи неверојатни 43 милиони долари во последните 12 месеци во плата и ангажмани.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi