ПОПУЛАРНАТА ПЕЈАЧКА ГО СРУШИ INSTAGRAM! Ги покажа ОБЛИНИТЕ кои го одземаат здивот – жешка, пожешка НЕ МОЖЕ да биде (ФОТО)

10 јули, 2021
166991_nikol6_f

Пејачката Никол Шрезингер го прослави својот 43 роденден во Италија. Потоа отишла со своето момче Том Еванс во Португалија, каде се пофалиле со исончаното тело на плажа.

Никол Шрезингер отиде на славниот Миконос и покажа како изгледа грчка божица!

Имено, нејзината појава предизвика вистинска сензација кај туристите на Миконос. Поранешната пејачка на „The Pussycat Doll“ со себе го понесе Том (36), млад рагбист, за да го прослави својот 43-ми роденден.

Никол го прослави својот роденден во близина на Комо и во Португалија, а сега и на Миконос.

По Италија и Португалија, парот го направи најголемиот спектакл на Миконос. Пејачката се потруди да го стори тоа со нов начин на носење бикини!

Имено, нејзиното совршено извајано тело беше украсено со бикини и кратко парео околу колковите. Сепак, ремените на горниот дел од бикини ѝ беа преплетени околу вратот и создадоа сосема нов стил. На тој начин, градите изгледаат уште попривлечно.

Покрај бикини и пареото, Никол Шлезингер носеше златни флип-аполици и голема торба за на плажа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi