Популарната пејачка го СРУШИ Instagram со жешки БИКИНИ фотографии – овие сцени ја ПОКАЧУВААТ ТЕМПЕРАТУРАТА (ФОТО)

8 јули, 2021
455486_screenshot-2_f

Латино дивата Џенифер Лопез (52) уште еднаш докажа дека е кралица на трансформацијата кога ја „сруши“ популарната мрежа Instagram со нови фотографии во металик бикини

Пејачката покажа дека и понатаму изгледа фантастично, но истовремено им зададе и задача на своите помлади колешки. Новите фотографии најмногу им се допаднаа на припадниците на машката популарност.

Провокативните фотографии може да ги погледнете ТУКА

Очигледно е дека Џенифер блеска по помирувањето со поранешното момче Бен Афлек.

Иако надвор е топло, по овие сцени ќе ви биде уште потопло.