Повторно им го крена притисокот на мажите: Александра Накова во жешко издание (ФОТО+ВИДЕО)

4 октомври, 2021
nak

Откако неодамна стана сопственичка на бутик за женска гардероба, Александра Накова е постојано активна на социјалните мрежи. Со доаѓањето на топлите денови и првите сончеви зраци, гевгелиската убавица не пропушти и  прилика и прва да се разголи, отворајќи ја летната сезона во бикини дури и под  облаци!

Кога летото „пукаше“ со сета своја сила, а летните горештини стануваа неподносливи, македонската убавица и модел немаше ден да не сподели фотографија од базен. Иако со оглед на локацијата на живеење и Грција и е на два чекора, Накова најчесто жешкиот ден  го минуваше на отворениот базен во еден од најпознатите хотел-казина на македонско грчката граница.

А таму, своја на свој терен, Накова никогаш не пропушта да го овековечи својот телесен раскош со кој блеска во сиот свој сјај, комбинарајќи ја својата убавина со последната мода, било да е на суво или во вода.

Како сирена или пјејбој зајачица, Александра го одзема здивот и на околината и на оние што подоцна ќе го видат она, што го овековечил  фотообјективот.

Така летово живееше воглавно преку ден, а навечер животот добива друга димензија… Ноќта е како создадена за забава, возбуда, размена на страсти, сладок грев… Па затоа Накова внимателно и темелно се подготвува за вечерните излегувања.

Шминка, фризура, високи потпетици, соодветна гардероба и секако, долга проверка пред огледалото дали се’ е на свое место.

Доволно атрактивна и максимално провокативна, гевгелиската убавица знае како треба да се дотера за провод, за кога ќе се појави на околината одново да и го крене притисокот… Впрочем, на ваков телесен раскош, дека гаќичките се вишок, уште од далеку се гледа? Или тоа само така изгледа?

Преземено од mkvesti.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris