ПОЗИРАШЕ ВО БИКИНИ Џорџина со фотографија ги поткрепи сомнежите на фановите дека е бремена (ФОТО)

16 јули, 2021
profimedia-0588446396

Дали е време да се прошири семејството?

Веќе некое време се зборува за можниот брачен живот на фудбалерот Кристијано Роналдо и неговата девојка Џорџина. Иако двојката никако да ја потврди свршувачката, шпекулациите за истата не престануваат. Додека ова не се потврди, по последната објава на Џорџина, се зборува за можна принова. Со своите деца, заедничката двегодишна ќерка Алан и децата кои фудбалерот ги доби преку сурогат мајка, десетгодишниот Кристијан Јуниор и тригодишните близнаци Ева и Матеа, ова ќе биде вистински подарок за нив.

Имено, Џорџина ја заинтригираше јавноста со последната фотографија што ја објави на социјалните мрежи, а потоа ја избриша. Станува збор за фотографија во бикини, па затоа фановите сега се убедени дека 27-годишната убавица е бремена. Таа го покажа своето занесно тело, а во преден план беше нејзиниот стомак, кој изгледаше како да е бремена. Дали станува збор за скриена порака од одморот, фановите се прашуваа пред Џорџина да ја избрише фотографијата.

Да потсетиме, Џорџина и Роналдо се запознаа пред пет години за време на модната ревија на модното дуо Dolce & Gabbana во Мадрид. Во ноември 2016 година, парот првпат беше виден во јавноста во Дизниленд Париз и не ја криеше својата нежност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi