Познатата македонска двојка, Маја и Дарко Панчеви, заедно се цели две децении и во својот живот се горди и среќни родители на две ќерки Надица и Марија.

24 јуни, 2021
panchevi kerki

Постарата ќерка Надица е студент по Германски јазик на „Филолошкиот факултет“ во Скопје.

„Секако дека сме среќни за нејзиниот успех, а посебно ни е драго што веќе поодамна самата си знае дека трудот што го вложува носи добри и сигурни резултати“, изјави Маја за неа.

Додека Надица е посветена на студирање на јазици, нејзината помала сестра Марија се остварува како модел. Имено таа е дел од модното студио „Моделс Ин“.

Ќерките на Панчеви не се експонираат многу јавно, посебно не по медиумите. Меѓутоа, сепак сега за „Бекстејџ“ се појавија пред камери и проговорија за нивните родители.

-Ние сме прегорди, затоа што никогаш не сме можеле да посакаме подобри родители. Тие секогаш не учат на најдоброто, ни го посакувата најубавото, и сакаат да постогнеме се најдобро во животот и многу ги сакаме“, изјави Марија за „Бекстејџ“.

Дел од интервјуто за „Бекстејџ“ погледнете го на линкот.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi