„ПРЕЗИРАМ ЗЛОУПОТРЕБУВАЊЕ!“ Познатиот глумец отворено за распадот на повеќедецениското пријателство со колега

11 мај, 2021
320961_profimedia0098003414_ff

Актерите Сет Роген и Џејмс Франко соработуваа неколку пати, а најуспешни филмови им се „The Pineapple Express“ и „The Interview“, а познато е дека се приватно скоро неразделни.

Сепак, откако Франко е обвинет за сексуално вознемирување, тоа веќе нема да биде случај. Роген не сакаше многу да коментира за нивната моментална врска, но во едно интервју што го даде за „The Sunday Times“, тој откри дека нешто се сменило.

„Можам само да кажам дека презирам злоупотреба и вознемирување и дека никогаш не би прикривал и прикривам доколку некој го стори тоа или свесно стави некого во ситуација да биде со некој што е таков“ – рече Роген.

Тој се осврна на една од неговите шеги од 2014 година, кога рече дека се преправа дека е 17-годишно девојче и организираше излегување со Џејмс Франко преку Инстаграм и истакна дека жали за таа шега денес. Имено, во текот на изминатите две години, неколку ученици од неговото училиште за глума го обвинија Франко за сексуално вознемирување, а против него беше подигнато обвинение.

Set Rogen, Džejms Franko

„Се осврнувам и на интервјуто од 2018 година, кога реков дека планирам да продолжам да работам со Џејмс, а вистината е дека не планирав, ниту сега планирам да го сторам тоа“ – додаде Сет Роген.

Тој објасни дека не знае дали може точно да дефинира како скандалот со Франк влијаеше на нивното пријателство.

„Можам да кажам, хм, знаете, многу се промени во нашата врска и динамика“ – рече актерот во одговор на коментарот на новинарот дека веројатно ова му е болно, и додаде: „Да. Но, не толку болно и тешко како луѓето вклучени во ова. Не жалам за себе во оваа ситуација.“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi