ПУБЛИКАТА ИСПЛАШЕНА ЗА ЗДРАВЈЕТО НА СЛАВНАТА ЅВЕЗДА: Харисон Форд повреден на снимањето на „Индијана Џонс“!

24 јуни, 2021
286371_profimedia0186058660_ff

Познатиот актер Харисон Форд го повреди рамото за време на снимањето на петтото продолжение на филмот „Индијана Џонс“, а оваа вест ја исплаши публиката ширум светот.

Форд доживеа несреќа додека вежбаше акциони сцени, кои многу бараат, а извор близок до актерската sвезда им се обрати на медиумите:

„Производството ќе продолжи додека се проценува соодветниот курс на лекување, а распоредот на снимања ќе се смени колку што е потребно во наредните недели.

Kalista Flokhart, Harison Ford

Ова не е прв пат Харисон Форд да се повреди додека снимаше. 71-годишниот актер се повреди за време на снимањето на филмот „Војна на Sвездите: Силата се буди“ затоа што хидрауличната врата на „Милениумскиот сокол“ падна врз него и го сруши на земја.

Продуцентската куќа на Дизни е казнета со над 2.000.000 долари, а актерот ја скрши карлицата, го искриви глуждот и недостасуваа милиметри за вратата да му ја отсече главата како гилотина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi