Рајан Рејнолдс не го тргна погледот од неа: Блејк Лајвли за враќањето на црвениот тепих избра розов моден спектакл!

5 август, 2021
325740_blejk-lajvli-profimedia0625267471_ff (1)

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс, актерската двојка и родители на девојчињата Џејмс, Инес и Бети, овој понеделник пристигнаа на премиерата во Њујорк на новиот филм на Рејнолдс, Free Guy.

За оваа пригода, Лајвли донесе светло розов фустан со додатоци од сребро, многу необичен крој, потпишан од непалскиот моден дизајнер Прабал Гурунг! Фустанот е блескав и украсен со исечоци кои ја откриваат совршената фигура на актерката: горниот дел од фустанот има исечоци што го откриваат грбот и стомакот, а долниот дел паѓа на подот.

<p>Možda i najlepši (i verovatno najnasmejaniji) par Holivuda jesu <strong>Blejk Lajvli i Rajan Rejnolds</strong>. Njih dvoje su se posle mnogo meseci vratili tamo gde pripadaju — na crveni tepih!</p>

Овој гламурозен изглед го надополни со разновидни дијамантски прстени и сребрени обетки, а во косата има и сребрен украс.

Рајан Рејнолдс, пак, носеше беж костум Брунело Кусинели, иако остана во сенката на својата прекрасна сопруга. И тој беше толку фасциниран од неа што цело време нежно ја гледаше, ја гушкаше …

<p>Možda i najlepši (i verovatno najnasmejaniji) par Holivuda jesu <strong>Blejk Lajvli i Rajan Rejnolds</strong>. Njih dvoje su se posle mnogo meseci vratili tamo gde pripadaju — na crveni tepih!</p>
<p>Možda i najlepši (i verovatno najnasmejaniji) par Holivuda jesu <strong>Blejk Lajvli i Rajan Rejnolds</strong>. Njih dvoje su se posle mnogo meseci vratili tamo gde pripadaju — na crveni tepih!</p>

Рајан и Блејк, колку и вчера, ги насмеаа своите фанови до солзи. Познато е дека актерот е голем шегаџија, а откри и како неговата сопруга го „тренирала“. Имено, тој објави две фотографии по ред, сосема идентични, но вториот пат не зумираше за да се видат обетките на актерката.

Rajan Rejnolds, Blejk Lajvli
  • Ова го објавувам повторно затоа што ги отсеков слатките обетки на мојата сопруга. Таа ме тренираше подобро од ова. Жал ми е ако разочарам некого – напиша актерот.

Ако и вие сакате да одберете розов фустан за себе, погледнете ги моделите што ги носеа кралицата Летиција, Георгина Родригез или Гвинет Палтроу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi