Роберт Де Ниро ИТНО ХОСПИТАЛИЗИРАН

15 мај, 2021
profimedia-0496104229

Де Ниро моментално го снима филмот „Killers of the Flower Moon“

Холивудскиот актер Роберт Де Ниро итно бил пренесен во болница во Њу Јорк, пренесуваат американските медиуми.

Актерот Роберт Де Ниро итно беше пренесен во болница поради повреда што ја заработи за време на снимањето во Оклахома.

Актерот ја повредил ногата, но тој веднаш отишол во болница во Њу Јорк да се прегледа.

Според странските медиуми, не е познато за каква повреда станува збор и дали станува збор за сериозна повреда.

– Како и да е, Роберт требаше да патува во Њу Јорк две недели, така што нема да има одложувања во снимањето на филмот – рече ПР-от на актерот.

Де Ниро моментално го снима филмот „Killers of the Flower Moon “, каде игра заедно со неговиот колега Леонардо ди Каприо.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi