Роналдо ја плаќа Џорџина: Бизарна приказна ја шокираше планетата, португалецот не ги жали парите!

12 јуни, 2021
Ronaldo-i-Georgina-1536x1025

Чудно, навистина

Кристијано Роналдо ја „плаќа“ Џорџина затоа што таа се грижи за неговите деца.

Со образложение дека на тој начин, Роналдо ѝ се „оддолжува“ на својата животна сопатничка за поминување време најмногу дома и чување на децата, со акцент на фактот дека покрај нивната ќерка Алана Мартина, ги воспитува и децата на Роналдо.

Роналдо на Џорџина ѝ дава приход од 80 000 фунти секој месец.

Во истиот текст, исто така се наведува дека Џорџина Родригез заработува за живеење во Италија на уште неколку популарни начини, тие открија дека добива 8.000 евра за рекламна фотографија на социјалната мрежа Instagram и дека побарала дури 100.000 евра за интервју.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi