Салма Хајек на 55 години го покажа своето совршено тело во костим за капење, фановите полудеа!

20 јануари, 2021
селма

Актерката Салма Хајек објави две фотографии на кои позира во бикини на Инстаграм, и покажа толку совршено тело што е тешко да се поверува дека е изгледа така во педесеттите години.

На првата фотографија актерката позира во плиткото миејќи го лицето, а на втората медитира на песок.

„Ние мора да го зачуваме мирот“, напиша таа во описот. Фотографиите добија скоро половина милион лајкови за помалку од еден час, а фановите ја преплавија со комплименти.

„Божица“, „Убава како и секогаш“, „Ти си толку секси“, „Убавица“, беа некои од коментарите. Инаку, Салма ќе наполни 55 години во септември оваа година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris