САРА ЏЕСИКА ПАРКЕР ГО ПРЕКИНА СНИМАЊЕТО НА СЕРИЈАТА: Актерката ужива на плажа со своето семејство, а ОВА е причината за нејзиниот НЕНАДЕЕН одмор! (ФОТО)

14 август, 2021
2035983_profimedia0478011587_ls

Актерката Сара Џесика Паркер одлучи да се одмори од снимањето на продолжението на популарната серија „Сексот и градот“ и да помине извесно време со своето семејство на плажа.

Sara Džesika Parker

Имено, снимањето на продолжението на серијата „Сексот и градот“ е во полн ек, а Кери Бредшо и нејзините пријатели повторно го запираат сообраќајот на улиците во Њујорк, но ја користат секоја прилика да се одморат.

Sara Džesika Parker

Сара Џесика Паркер има куќа во историската летна колонија на побогатите Американци, Хемптонс, така што нема проблем да ужива во шармот на летото во близина на Њујорк кога и да посака.

Sara Džesika Parker

Сместен на самиот раб на Атлантскиот Океан, Хемптонс може да се пофали со најубавата плажа на Лонг Ајленд. За време на паузата на снимањео, популарната актерка помина едно сончево попладне на песокот со својот сопруг Метју Бродерик и ќерките Табита и Марион, и ги понесе и сите реквизити, вклучувајќи лежалки и стол.

Sara Džesika Parker
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi