СЕ ФОТОГРАФИРАШЕ БЕЗ Шминка и ги ШОКИРАШЕ обожавателите: Очигледно е дека има 40 години (ФОТО)

7 мај, 2021
џесика симпсон 40

Покажа природен изглед!

Ден откако Адел објави фотографија без шминка за да го прослави својот 33-ти роденден, Џесика Симпсон сподели свое селфи без шминка.

Во четвртокот, 40-годишната sвезда и мајка на три деца покажа поприроден изглед на Инстаграм, позирајќи без шминка и неуредна долга руса коса. Нејзината облека беше подеднакво опуштена: сив дуксер во кој се појави и на друга фотографија објавена на Инстаграм Стори. Двете фотографии го навестуваа оптимистичкото расположение на Симпсон, со натписи како „Сончево утро“ и „Стани и блескај“.

Освен мал број коментари кои ја обвинуваат поп-sвездата дека користела филери за усни, на повеќето обожаватели им изгледала понежна.

„Ви благодарам што сте толку реална !!!“ имаше еден коментар. „Уште поубава без шминка! “Толку природно убава !!!!” додаде уште еден придружник. „Вие сте толку неверојатен пример за жените од нашето време. „Едноставно ги сакам овие природни слики од тебе со свежо лице !!! – коментираа следбениците.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi