Се породи познатaта инфлуенсерка: Кјара и Федез добија девојче!

23 март, 2021
bebe

Откако во октомври ја сподели добрата вест дека е бремена со своите следбеници, Кјара Ферагни објави фотографија од нејзината новородена ќерка денес.

Денес, една од најпознатите светски влијателници, Кјара Ферагни, го роди своето второ дете, девојче. Таа објави симпатична фотографија на својот профил на Инстаграм.

Кјара и Федез се во брак од 2018 година, а заедно го имаат тригодишниот син Лео. Бројни следбеници на девојчето Виторија и нејзината мајка им посакаа брзо закрепнување.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris