СЕ ПОРОДИЛА ДОМА: Објавена фотографија од супермоделот Синди Крафорд моменти по донесувањето на бебе на светот!

12 јуни, 2021
screenshot_from_2021-04-07_09-16-08

Познатиот супермодел Синди Крафорд ги роди и двете свои деца дома.

Таа успеала да го задржи породувањето во целосна приватност и вешто избегнала прашања зошто не се породила во болница, туку дома.

Синди и нејзиниот сопруг Ренди Гербер имаат две деца, ќерката Каја (13) и синот Присила (16), а сега нејзината емотивна фотографија е објавена веднаш по породувањето.

„Ова е предизвикувачко време за сите нас, но моето срце особено оди кон очекувањата на мајките и нивните партнери. Како што се зголемуваат случаите на Ковид-19, а политиките за раѓање во болниците се менуваат секој ден, многу жени се заинтересирани за домашно раѓање“ – напиша манекенката, нагласувајќи дека ќе гостува во една емисија, во која ќе ги открие сите детали поврзани до породување дома.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi