Селена Гомез се фрли во дизајнерските води и не повика да ги сакаме нашите облини!

10 јули, 2021
profimedia-0620266625-790x527

Пејачката Селена Гомез неодамна призна дека се борела со имиџот на сопственото тело и тежината која постојано се менувала и дека била прилично погодена од негативните коментари што би ги прочитала на социјалните мрежи на штета на својот изглед. Но, сега таа покажа дека го засакала своето тело – позирајќи во костими за капење, кои сама ги дизајнирала.

Во соработка со брендот La’Mariette, основана од Морган Брукотас и поранешната лична асистентка на Селена, Тереза ​​Мингус, Селена Гомез ги дизајнираше двата горни и двата долни делови на костимот за капење, едноделен и парео што може да се носи и како топ. Сите парчиња се изработени од истиот пурпурен отпечаток наречен Аура, а како да се носат покажа самата Селена во улога на модел.

Марката се залага за инклузивност и позитивен став кон телото, а токму тоа го покажуваат и фотографиите на Селена Гомез, докажувајќи дека сексапилот нема никаква врска со нагласените стомачни мускули – сексапилот е состојба на умот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi