Селма Хајек има оригинално милениче! Актерката медитира со був, но и гледа телевизија

24 јуни, 2021
selma ima originalen domasen milenik

Пред две години, американската актерка од Мексико, Селма Хајек (54), за Денот на вљубените му го подари бувот Керинг на нејзиниот сопруг Франсоа-Хенри Пино (59).

Имено, нивното милениче го доби името на компанијата на Пино, чиј симбол е бувот. Селма открила дека бувот спиел со неа во собата додека нејзиниот сопруг бил на пат, а понекогаш делеле и оброци.

Кога му го подарив, тој ми речеБлагодарам, но знам дека тоа е всушност подарок за тебе“ – рече актерката.

Актерката е многу приврзана за бувот, со кого, како што вели, многу често медитира.

Во моментот кога ќе влезам во длабока медитација, тој стои многу мирно– рече таа за „Пипл“.

Хаек често објавува фотографии од својот був на социјалните мрежи, вклучително и оние на кои Керинг ѝ седи на главата и рамената.

,,Многу е забавно гледањето телевизија со Керинг. Тој лета низ собата и понекогаш слетува на мојата глава или телевизор. Не ѝ е гајле што гледаме, можеме да гледаме сè заедно” – рече актерката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi