Шест месеци по породувањето: Џиџи Хадид прошета по модната писта!

6 март, 2021
џиџи


Познатата 25-годишна манекенка се врати на модните писти, по шестмесечна пауза поради дочекот на девојчето по име Каи со нејзиното момче Зејн Малик, поранешен член на британската група One Direction.

На модната ревија на италијанската модна куќа Версаче, која поради глобалната пандемија се емитуваше преку Интернет, 25-годишната Џиџи Хадид стана главна sвезда со отворање и затворање на презентацијата на новата колекција на брендот предводена од дизајнерката Донатела Версаче .

На модната писта на Адид и се придружија многу познати колеги како руската убавица Ирина Шајк, а за време на шоуто таа имаше можност да го претстави својот нов имиџ во знак на црвена коса, за што се одлучи овој февруари по убедување на познатиот фризер Панос Папандријанос. Бојата на косата, како што вели, посветена на на главната хероина на хит серијата на Нетфликс „The Queen’s Gambit“.

Сестрите Хадид последен пат имаа можност заедно да ја прошетаат модната писта во март минатата година за време на презентацијата на колекцијата есен-зима на италијанската марка Миу Миу. Во пресрет на породилното отсуство, Џиџи ја затвори модната ревија Шанел и тогашното издание на модната недела во Париз, а таа откри дека очекува ново дополнување во април минатата година за време на гостувањето во ток-шоуто на Џими Фалон.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris