ШОК! Жената на Џорџ Клуни полуде! Актерот не знае што му се случило!

16 февруари, 2021
цор

Амал Клуни (43), сопруга на Џорџ Клуни (59), му забрани на холивудскиот актер да конзумира алкохол затоа што е загрижена за неговото здравје откако беше хоспитализиран во декември 2020 година.


Според американските медиуми, адвокатот му наредил да остане присебен, бидејќи на крајот на минатата година му било дијагностицирано воспаление на панкреасот, за кое често се знае дека е фатално. За негова среќа, воспалението било полесно.

Заради сето тоа, наводно имало дискусија. Според анонимен извор, нервозниот актер се скарал со својата сопруга поради неговата навика да конзумира алкохол.

Амал го исфрли целиот алкохол од куќата, откако Џорџ беше хоспитализиран во декември. Таа сака актерот да се грижи за себе, за да може да се грижи за своето семејство – рекол споменатиот извор.

Да потсетиме, Џорџ доби панкреатит откако изгуби тежина за неговиот најнов филм „Полноќно небо“, па Амал го убеди дека е време да се смири, за да може да се опорави.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi