ШТЕДЛИВА ВОЈВОТКА! Кејт Мидлтон прошета фустан од 20 евра!

5 октомври, 2021
157746_kate-middleton1_f

Кејт Мидлтон неодамна прошета на црвениот тепих во златен фустан, а сега докажа дека знае да се облече совршено за секоја пригода, а не само за гламурозни настани.

Војвотката од Кембриџ го посети Лондонскиот универзитет и повторно се облече соодветно.

Покрај тоа што докажа дека не прави грешки кога е во прашање модата, таа го оправда и својот прекар „штедлива војвотка“ со тоа што се појави во кариран фустан што веќе го носеше минатата година, а чија цена е само 20 евра, или околу 1 200 денари.

Откако Кејт го носеше во јануари 2020 година, фустанот се распродаде со брзина на светлината, а сега може да се купи само преку Интернет за неверојатни 145 евра, што е многу повеќе од оригиналната цена.

Очигледно, на Кејт ова и е омилениот модел на фустан – миди должина, тесен на половината и со слободен пад.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris