СКАНДАЛИ КОИ СЕ ОБИДУВААТ ДА ГИ СОКРИЈАТ СО ДЕЦЕНИИ: Ова се НАЈМРАЧНИТЕ ТАЈНИ на јавни личности кои го шокираа Светот!

28 мај, 2021
135153_profimedia0212203372_ff

Ѕвездите што ги гледаме на филмскит платна или на малите екрани скоро секогаш изгледаат совршено – како да немаат пороци или проблеми во животот. Сепак, некои од нив се повеќе од контроверзни…

Порано или подоцна сè се дознава! Никогаш не очекувавме некои работи од некои sвезди – а има и некои „интересни“: пијанство, кражба, па дури и убиство!

Ние ќе ви ги откриеме најмрачните тајни на некои познати личности и гарантираме дека некои од нив ќе ги гледате во поинакво светло од сега.

Рис Витерспун

Холивудска миленичка може да биде и многу, хм, ајде да го наречеме тоа – непријатна. Имено, постои видео во кое мртва пијана навредува полицаец. Тешко е да се замисли, нели?

Кристен Стјуарт

Кога Кристен ја објави јавно својата љубов кон колегата актер Роберт Патинсон, тоа беше вистинска љубовна сензација. Сепак, среќата не траеше долго. Во 2012 година Кристен заврши на насловните страници на многу списанија и портали откако беше откриена нејзината афера со режисерот Руберт Сандерс. Двете љубови се бивши денес.

Џенифер Лоренс

Актерката во моментов е една од најбараните и омилени холивудски ѕвезди. До 2014 година важеше за вистинска чиста личност – сè додека (по хакерскиот напад) не се појавија слики од голата Џенифер на Интернет.

Бар Рафаели

Оваа прекрасна манекенка не сака да плаќа данок. Таа беше уапсена за затајување данок и помина неколку часа во затвор. Класичен случај од „Good Girl gone bad“.

Шарлиз Терон

Тешко е да се поверува низ што поминала одличната актерка како дете. Имено, нејзиниот татко бил убиен од нејзината мајка. Тоа го сторила во самоодбрана откако овој дошол пијан дома и го вперил оружјето кон Шарлиз. Тоа беше настан што ќе ја следи актерката до крајот на нејзиниот живот.

Хејл Бери

И оваа актерка имала тешко детство. Со години морала да гледа како нејзиниот татко и мајка ја малтретираат нејзината сестра. И денес актерката не сака отворено да зборува за овие настани.

Ештон Качер

Тој ја има можеби најтемната тајна од сите. Пред скоро 17 години, неговата тогашна партнерка беше убиена ладнокрвно во неговиот стан. Убиецот бил нејзиниот сосед, кој исто така бил мајстор кој постојано поправал нешто со неа. Тој ја изненадил под туш додека се подготвувала да се сретне со Ештон. Тој ја убил со нож. Откако Ештон заѕвонил неколку пати и таа не отворила, тој низ прозорецот видел крвава дамка. Наводно, повикал полиција дури следниот ден, бидејќи сметал дека тоа е црвено вино. Едно време актерот беше осомничен и за убиство. Сепак, вистинскиот сторител наскоро беше уапсен и денес е во затвор.

Џенифер Лопез и Паф Деди

Пејачката и нејзиниот тогашен партнер беа уапсени во 1992 година во ноќен клуб за нелегално поседување оружје. Никој не знае од каде го набавиле оружјето и зошто го носеле.

Мег Рајан

Актерката го изневери сопругот Денис Кваид. И не со било кого – стануваше збори за, ни повеќе ни помалку, актерот Расел Кроу

Биди Ален

Режисерот и актер беше во брак со актерката Миа Фароу повеќе од десет години. Врската се распадна кога еден ден актерката најде фотографии од нивната ќерка во куќата – гола! Вуди наводно ја малтретирал. До денес, овој случај не е целосно расчистен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi