СКРОЗ ГОЛА ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ! Адријана Лима ги шокираше сите како од мајка родена – НЕ НОСИ ГАЌИ, А РАЦЕТЕ ГИ ДИГНА ВО ВИС

23 јули, 2021
Adrijana-Lima

По топлес-сликата, таа се соблече скроз!

Поранешната сопруга на српскиот кошаркар Марко Јариќ и една од најубавите жени во светот, Адријана Лима, неодамна ги почести обожавателите со топлес фотографија, а сега отиде чекор понапред.

Убавата Адријана се соблече целосно гола и тоа не е крај!

Така, таа излезе надвор, поточно на пристаниште, каде беше фотографирана со голиот задник свртен кон камерата, додека ги крена рацете и беше свртена кон морето.

„Кога ќе се сретнат две месечини“, напиша Лима, а под фотографијата има бројни пофални коментари и лајкови!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi