Славната Кардашијанка се почестила со луксузна вила од чиј поглед ќе ви застане здивот

6 јуни, 2021
1474584

Вистински олицетворение на луксуз, вилата во сопственост на Кортни Кардашијан ‘се одмора’ на 83 хектари земја и пристигнува со шест спални соби и седум бањи. Покрај одличната кујна со простран мермерен остров, имотот се издвојува првенствено по својот поглед кон планината Санта Роса, во кој несомнено ќе уживаат Кортни Кардашијан и членовите на нејзиното семејство. Како што се испостави, таа морала да издвои 12 милиони долари за неа.

Luksuzna vila Kourtney Kardashian
Luksuzna vila Kourtney Kardashian
Luksuzna vila Kourtney Kardashian
Luksuzna vila Kourtney Kardashian
Luksuzna vila Kourtney Kardashian
Luksuzna vila Kourtney Kardashian
Luksuzna vila Kourtney Kardashian
Luksuzna vila Kourtney Kardashian
Luksuzna vila Kourtney Kardashian
Luksuzna vila Kourtney Kardashian
Luksuzna vila Kourtney Kardashian
Luksuzna vila Kourtney Kardashian
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi